Ten gość zostanie milionerem…

O kim mowa? O Kamilu Dunowskim, który właśnie rusza ze swoją drugą edycją kursu NSU – najskuteczniejsze strategie uczenia. Kamil moim zdaniem ma bardzo zdrowe podejście do rozwoju osobistego i stara się patrzyć na wszystko holistycznie. Skąd to wiem? Z wielu konferencji online na żywo z nim i z pierwszej części kursu NSU.

Dlaczego ma on zostać milionerem?  Ponieważ posiada świetne strategie uczenia i wykorzystuje je na wielu polach. Jako trener uczy też tego innych. Jego klientami są nie tylko uczniowie czy studenci, ale także o wiele starsze osoby jak np. doświadczeni biznesmeni, którzy chcą się nauczyć czegoś nowego. Widać, że Kamil świetnie rozwija swój biznes jak i samego siebie.

Dlaczego o tym pisze? Bo być może chcesz zostać milionerem, a brakuje Ci odpowiednich przekonań, masz złe nawyki, nie masz odpowiedniej motywacji. Kamil porusza m.in. te kwestie na swoim szkoleniu, któremu osobiście daje ocenę 9/10.

Jeśli więc interesuje Cię zmiana myślenia i nawyków to wejdź tutaj i zobacz filmiki Kamila. Dodatkowo jeśli interesuje Cię strategie skutecznej nauki – czy to języków obcych czy nowych umiejętności to polecam kurs NSU 2.0.

Dla osób, które chcą wiedzieć jak „robi się” marketing w praktyce zachęcam do obserwowania działania Kamila na tym polu.

     

    Kategorie: Prywatnie

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *